Głos Sprawiedliwości s20

Opis forum


#1 2008-08-30 15:51:17

Marko.

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 11
Punktów :   

Podawanie stanu deffa

Na początek proponuje raz w tygodniu podawanie stanu deffa. Myślę, że jak dzisiaj wieczorem puszcze grupową, to jak ustale datę na poniedziałek do 20tej. Nie będzie problemu dla żadnego z naszych członków, żeby deffa policzyć;]

Jak liczenie będzie wyglądało?

piki+miecze+łuki=całość oraz xx Ciężkiej Kawalerii

tylko "całość"(jezeli chodzi o piechote) będzie do mnie przesyłana i ją będę wklejał na to forum w odpowiednim temacie. Ale jeszcze będę wymagał podawania takich danych(podam od razu na przykładzie):

mam 500 pik, 400 mieczy, 200 łuków suma(czyt.całość) = 1100
sposób podawania

1100/400
u Mirka 150
u Stefana 100
u Kasi 150


całość deffa/ile jest na wsparciu
potem po kolei wymienia się u kogo i ile jest na wsparciu.


Jak respektować podawanie deffa? Otóż:
1. jak się ktoś nie posłucha i nie poda stanu deffa - wypad z plemienia i jest nr1 do zjechania
2. jak ktoś oszukiwł będzie ze stanem deffa pkt. nr 1. jak sprawdzić czy nie oszukuje? - pkt nr 5

w jaki sposób:
3. co tydzień(potem można bedzie wydłużyć od dwóch tygodni, następnie do miesiąca) będzie podawany stan deffa, komus kto bedzie sie zamował, tym i tylko tym - czyli wyszło na to że mi
4. ktoś nie poda-ostrzezenie-nie zastosuje sie od ostrzezenie i nie bedzie podawał w dalszym ciągu - wiadomo - pkt nr 1;]
5. jak sprawdzic,?osoba,która bedzie sprawdzana czy aby nei oszukuje(1raz w miesiącu wystarcz-potem rzadziej) bedzie dawał zasta na 10minut osobie odpowiedzialnej ze katalogowanie stanu deffa, chodz zastanawiam się czy tu nie powinien być któryś z was, coby sprawdzany nie był świadom, że akurat o deffa nam chodzi;]   Wyjdzie oszustwo na jaw - wiadomo - pkt nr 1

Tyle odemnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gpwsiiz.pun.pl www.matpg.pun.pl www.pes6.pun.pl www.cs4you.pun.pl www.konkona.pun.pl